30

جولای
2020

دعوت از ۴۶ متقاضی در جدیدترین Tech Pilot بریتیش کلمبیا

Posted By : کاناداهوم/ 54

دعوت از ۴۶ متقاضی در جدیدترین Tech Pilot بریتیش کلمبیا

۸ مرداد ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

دیروز مورخ ۲۸ جولای استان بریتیش کلمبیا جدیدترین پذیرش Tech Pilot را برگزار نموده و برای ۴۶ متقاضی دعوتنامه صادر کرده است. گفتنی است Tech Pilot برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شده تا به کارفرمایان فعال در بخش فناوری اطلاعات در جذب و استخدام نیروی کار کمک کند و فرایند مهاجرت نیروی کار و دانشجویان خارجی فعال در این بخش را تسهیل سازد. برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا به صورت هفتگی این پذیرش را برگزار می کند و برای متقاضیان واجد شرایطی که در یکی از مشاغل مورد تایید این برنامه پیشنهاد کار دارند دعوتنامه می فرستد. همچنین شایان ذکر است که هنگام دریافت دعوتنامه باید از اعتبار این پیشنهاد شغل باید ۱۲۰ روز باقی مانده باشد.
در پذیرش ۲۸ جولای برای ۳۴ متقاضی مهاجرتی که در دسته های مهاجرتی International Graduate و Skilled Worker مسیرهای مهاجرتی Express Entry BC (EEBC) و Skills Immigration حضور داشتند دعوتنامه صادر شده است. امتیاز متقاضیان منتخب در تمامی زیرمجموعه ها حداقل ۸۰ بوده است. گفتنی است سیستم اکسپرس انتری اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد.
تازه ترین داده های آماری سال پیش حاکی از این است که سال گذشته (۲۰۱۹) به لحاظ مهاجرت به ویژه از طریق Tech Pilot برای بریتیش کلمبیا سال بسیار پرباری بوده است. همچنین گفتنی است در پذیرش دیروز ۱۲ متقاضی مسیر مهاجرتی  Entrepreneur Immigration نیز دعوت شدند. حداقل امتیاز این مسیر مهاجرتی ۱۲۳ تا ۱۲۵ بوده است. این مسیر مهاجرتی مناسب صاحبان کسب و کار است که تجربه لازم را برای راه اندازی و اداره کسب و کار جهت اخذ اقامت دائم دارند؛ افرادی که بتوانند خود را دذ بریتیش کلمبیا جا بیندازند و کسب و کاری را مدیریت کنند که توجیه اقتصادی داشته باشد و برای اقتصاد جامعه سودمند باشد. متقاضیان ای ندسته مهاجرتی بر اساس عواملی نظیر تجربه مدیریت/سابقه کار، سرمایه و ثروت شخصی، ارتباطات و طرح کسب و کارشان امتیازدهی می شوند.
در سال ۲۰۱۹ تعداد منتخب Tech Pilot عبارت بوده از ۱۵۰۹ نفر که نسبت به سال ۲۰۱۸ حاکی از افزایش ۳۳ درصدی است. منتخبین Tech Pilot حدود ۲۳ درصد کل منتخبین را تشکیل می داده اند که نسبت به سال ۲۰۱۸ از افزایش ۱۷٫۴ درصدی حکایت دارد. علاوه بر این نباید از یاد برد که بریتیش کلمبیا همچنان به دعوت از نیروی کار و فارغ التحصیلان خارجی شاغل در مشاغل غیر مرتبط با فناوری ادامه می دهد. سال گذشته استان بریتیش کلمبیا بزرگترین پذیرش خود را از شروع همه گیری کرونا و دومین پذیرش بززگ خود در سال ۲۰۲۰ را برگزار کرد. در آن پذیرش مجموعا ۳۱۴ متقاضی اکسپرس انتری و Skills Immigration دعوت شدند. آن تعداد دعوتنامه را می توان با تعداد دعوتنامه هایی مقایسه کرد که در بزرگترین پذیرشی که در ۱۰ مارس یعنی قبل از اینکه خبری از همه گیری کرونا باشد برگزار شد صادر گردید؛ در آن پذیرش هم ۳۳۲ نفر دعوت شدند.

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
رونمایی بریتیش کلمبیا از برنامه ی مهاجرتی جدید برای کارآفرینان
نگاهی به پذیرش های اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا در سال ۲۰۱۸
بریتیش کلمبیا جوامع تازه ای به پایلوت مهاجرت کارآفرینان افزود
دعوت از ۲۷۱ متقاضی در پذیرش جدید بریتیش کلمبیا
پذیرش جدید بریتیش کلمبیا برگزار شد
تمدید Tech Pilot بریتیش کلمبیا
بزرگترین پذیرش بریتیش کلمبیا از شروع کرونا برگزار شد
جدیدترین پذیرش Tech Pilot بریتیش کلمبیا برگزار شد
برگزاری جدیدترین پذیرش PNP بریتیش کلمبیا
بریتیش کلمبیا دوباره پذیرش Tech Pilot برگزار کرد

۸ مرداد ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.