11

ژوئن
2021

دعوت از ۱۴۲ متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا

Posted By : کاناداهوم/ 63

دعوت از ۱۴۲ متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا

۲۱ خرداد ۱۴۰۰

اخبار, اخبار اکسپرس انتری, اخبار مهاجرت استانی کانادا در

5
/
5
(
1

امتیاز
)

استان منیتوبای کانادا جزییات جدیدترین پذیرش خود را منتشر کرده است.

جدیدترین خبرها حکایت از این دارند که استان منیتوبا به تازگی در تاریخ هفتم ماه ژوئن ۲۰۲۱ جدیدترین پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود را برگزار کرد و برای ۱۴۲ متقاضی توصیه نامه یا LAA برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان صادر کرده است.

Skilled Workers in Manitoba   نود و پنج (۹۵) دعوتنامه – حداقل امتیاز: ۳۷۵

Skilled Workers Overseas  بیست و پنج (۲۵) دعوتنامه – حداقل امتیاز: ۷۰۳

  International Education Stream بیست و دو (۲۲) دعوتنامه – فاقد شرط حداقل امتیاز

علاوه بر این مجموعا ۱۳ دعوتنامه هم برای متقاضیان اکسپرس انتری صادر شد.

امتیاز Expression of Interest متقاضیان منتخب می بایست حداقل ۶۰۱ می بود. این امتیاز در ماتریس رتبه بندی و امتیازدهی EOI منیتوبا نصیب متقاضی می شود. امتیاز EOI با امتیتز CRS یا سیستم جامع رتبه بندی اکسپرس انتری متفاوت است. در این پذیرش داشتن امتیاز CRS شرط نبود.  

این متقاضیان واجد شرایط مسیر مهاجرتی Skilled Workers Overseas بودند معمولا استان منیتوبا هر بار سه پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود برگزار می کند و تنها تعداد محدودی متقاضی اکسپرس انتری را انتخاب می کند.

متقاضیان اکسپرس انتری تنها در صورتی از طرف استان انتخاب می شوند که وقتی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا درخواست ها آنها را بررسی می کند پروفایلشان معتبر باشد. تمام متقاضیان واجد شرایط از تاریخی که LAA یا Letter to Apply خود را دریافت می کنند ۶۰ روز زمان دارند تا درخواست انتخاب استانی ارائه کنند.

اکسپرس انتری منیتوبا

اکسپرس انتری راه اصلی مهاجرت کاری به کاناداست. کانادا از طریق اکسپرس انتریست که درخواست های اسکیلد ورکر را مدیریت می کند. می توان با ارائه درخواست مستقیم از طریق اکسپرس انتری از فرایند برنامه مهاجرت استانی عبور کرد و برای اقامت دائم کانادا دعوتنامه دریافت کرد.

گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست. افرادی که از طرف استان انتخاب می شوند هم ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS دریافت می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی اداره مهاجرت حتما از آنها دعوت خواهد کرد.

درباره برنامه مهاجرت استانی منیتوبا

چنانچه قصد مهاجرت به منیتوبای کانادا دارید و می خواهید از مزایای امتیاز اضافه ای که انتخاب استانی نصیبتان می کند بهره مند شوید باید ذر گام نخست تمایل خود یا Expression of Interest  را به برنامه مهاجرت استانی منیتوبا اعلام کنید. بدین ترتیب از طریق مسیرهای مهاجرتی Skilled Workers in Manitoba و Skilled Workers Overseas قادر به دریافت LLA خواهید بود. سپس استان منیتوبا به شما بر اساس فاکتورهای مرتبط با سرمایه انسانی و داشتن ارتباطات در استان بر اساس ۱۰۰۰ امتیاز رتبه بندی می کند.

مسیرهای مهاجرتی منیتوبا

منیتوبا دارای چندین مسیر مهاجرتی برای جذب و نگهداری استعدادهای جهانی است. دولت منیتوبا فرایند مهاجرت را از طریق برنامه مهاجرت استانی مدیریت می کند. لازم به ذکر است که استان های کانادا قادر نیستند اقامت دائم به متقاضیان اعطا کنند اما می توانند با انتخاب کردن متقاضی او را در این مسیر کمک کنند.

اگر مایل هستید از طرف منیتوبا انتخاب شوید باید تمایل خود را به برنامه مهاجرت استانی منیتوبا اعلام کنید یاExpression of Interest خود را ثبت نمایید. بدین ترتیب از در موقعیتی قرار خواهید گرفت که از طریق مسیرهای  Skilled Workers in Manitoba و  Skilled Workers Overseas بتوانید LAA دریافت کنید. سپس منیتوبا بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی و داشتن ارتباطات در استان به شما از ۱۰۰۰ امتیاز می دهد.

دو مسیر Skilled Workers Overseas Category و Skilled Workers in Manitoba به منیتوبا اجازه می دهند اسکیلدورکرها را برای حمایت از نیاز بازار کار استان کاندید کنند. افرادی که از خارج کانادا درخواست می دهند باید در منیتوبا دارای ارتباطات باشند. منظور از داشتن ارتباطات داشتن دوست و اعضای خانواده یا سابقه کار قبلی در استان منیتوبا یا دریافت دعوتنامه از طریق یکی از Strategic Recruitment Initiatives برنامه مهاجرت استانی منیتوباست.

لازم نیست متقاضی هنگام ارائه درخواست در منیتوبا حضور فیزیکی داشته باشد. متقاضیان موفق در دسته ی Skilled Workers in Manitoba باید واجد معیارهایی باشند از جمله داشتن پیشنهاد کار تمام وقت از طرف کارفرمایی داخل منیتوبا. دانشجویان بین المللی که از دانشگاه یا موسسه آموزش عالی منیتوبا فارغ التحصیل شده اند ممکن است در صورت داشتن مهارت های مورد نیاز و تقاضا از طریق  International Education Stream واجد شرایط دریافت LAA باشند.

منیتوبا در تاریخ پنجم ژانویه ۲۰۲۱ اعلام کرد که به عنوان بخشی از برنامه خود برای دوران پساکرونا اداره مهاجرت، آموزش و مهارت های پیشرفته ایجاد می کند. این اداره جدید قرار است موسسات آموزش عالی را با نیازهای بازار کار امروز و فردا مرتبط سازد و مهارت هایی را در اختیار منیتوبایی های جوان قرار دهد که به آنها کمک خواهد کرد تا موفق شوند و همچنین فرصت های شغلی را در اختیار مهاجران جدید قرار خواهد داد.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
دعوت بریتیش کلمبیا از ۳۷۰ متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP
دعوت از ۲۶۹ متقاضی در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان
دعوت از ۲۵۰ متقاضی در جدیدترین پذیرش آلبرتا
دعوت بریتیش کلمبیا از ۳۷۳ متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP
دعوت از ۲۵۰ متقاضی در جدیدترین پذیرش آلبرتا
امتیاز همسر برای مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری
دعوت از ۵۰۰ متقاضی PNP در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری
دعوت از ۵۹۵۶ متقاضی در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری
دعوت بریتیش کلمبیا از ۶۸ متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP
بزرگترین پذیرش اکسپرس انتری مختص PNP برگزار شد

۲۰ خرداد ۱۴۰۰


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.