01

جولای
2020

در اکسپرس انتری منظور از tie-break چیست؟

Posted By : کاناداهوم/ 80

در اکسپرس انتری منظور از tie-break چیست؟

۱۰ تیر ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

از اواسط ماه مارس که کانادا برای جلوگیری از شیوع و گسترش کرونا محدودیت های سفر را اعمال کرده است، تقریبا در همه پذیرش های اکسپرس انتری قاعده tie-break اجرا شده است.  
از قاعده tie-break برای رتبه بندی متقاضیان در سیستم جامع رتبه بندی استفاده می شود. متقاضیان بر اساس تاریخ و ساعت  ورود پروفایل اکسپرس انتری شان به صف انتظار رتبه بندی می شوند. این بدین معناست که قاعده tie-break به پروفایل هایی را که مدت زمان بیشتری در صف انتظار اکسپرس انتری بوده اند اولویت می دهد.
برای نمونه، طی جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری که در تاریخ ۲۵ ژوئن برگزار شد برای ۳۵۰۸ متقاضی که حداقل امتیازشان در سیستم جامع رتبه بندی ۴۳۱ بوده دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا صادر شد. در این پذیرش نیز قاعده tie-break اجرا شده بود.یعنی متقاضیانی که حداقل امتیارشان در CRS یا سیستم جامع رتبه بندی ۴۳۱ بوده و پروفایل اکسپرس انتری خود را قبل از تاریخ و ساعت مشخصی ارائه کرده بودند توانسته اند ئدعوتنامه دریافت کنند. تاریخ و ساعت این پذیرش ۳ آوریل ۲۰۲۰ راس ساعت ۱۲:۵۶:۳۲ به وقت استاندارد شرقی بوده است.
همچنین گفتنی است tie-break معمولا در مورد متقاضیانی که امتیاز CRS آنها با حدنصاب پذیرش برابر است اعمال می شود. در پذیرش ۲۵ ژوئن تنها متقاضیانی که امتیاز CRS آنها دقیقا ۴۳۱ بوده دعوت شده اند. امتیاز متقاضی در CRS همچنان عامل اصلی انتخاب وی جهت تقاضا برای اقامت دائم کاناداست.
شایان ذکر است که اگر متقاضی در پروفایل اکسپرس انتری خود تغییراتی ایجاد کند تاثیری بر زمان ارائه اولیه پروفایل وی ندارد. برای نمونه پذیرش ۲۵ ژوئن را در نظر بگیرید. اگر یکی از متقاضیان پروفایل اکسپرس انتری خود را ابتدا در ماه مارس ارائه کرده باشد و سپس در ماه ژوئن تغییراتی که باعث افزایش امتیاز وی به ۴۳۱ شده را در آن پروفایل انجام داده باشد، همچنان واجد شرایط دریافت دعوتنامه در پذیرش ۲۵ ژوئن بوده است. اما اگر متقاضی پروفایل خود را حذف کرده باشد و پس از ۳ آوریل ۲۰۲۰ و بعد از عبور عقربه های ساعت از ۱۲:۵۶:۳۲ به وقت استاندارد شرقی پروفایل جدیدی ارائه کرده باشد واجد شرایط دریافت دعوتنامه نبوده است.

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
افزایش مبلغ ثابت کننده تمکن مالی برای کاندیدهای اکسپرس انتری
ساسکاچوان دعوتنامه های جدید صادر کرد
اکسپرس انتری در جدیدترین پذیرش خود رکورد شکست
ارزیابی پذیرش های اکسپرس انتری در ماه گذشته
کبک، علیرغم جنجال های اخیر، برای متقاضیان اکسپرس انتری همچنان جذاب است
کانادا جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری را برگزار کرد
گزارشی از اکسپرس انتری در فصل نخست ۲۰۱۹
دعوت ساسکاچوان از متقاضیان مسیرهای مهاجرتی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز
پذیرش ۲۴ جولای برگزار شد؛ دعوت از ۳۶۰۰ متقاضی دیگر برای تقاضا جهت اقامت دائم
پذیرش انتاریو؛ دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری با سابقه کار در مدیریت و امور مالی

۱۰ تیر ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.