26

آگوست
2020

درخواست ویزای کاری کانادا از داخل کانادا

Posted By : کاناداهوم/ 126

درخواست ویزای کاری کانادا از داخل کانادا

۴ شهریور ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

جدیدترین خبرها حکایت از این دارند که  آندسته از اتباع خارجی که با جاب آفر (پیشنهاد شغل) در حال حاضر در کانادا حضور دارند می توانند بدون اینکه مجبور به ترک کانادا باشند درخواست ویزای کار دهند. آنگونه که اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا اعلام کرده است این سیاست جدید فورا اجرایی خواهد شد. این سیاست به نفع دارندگان اقامت موقت کاناداست؛ مقیمان موقتی که در حال حاضر ساکن کانادا هستند و پیشنهاد شغل دارند اما افرادی را که پس از 24 آگوست به عنوان Visitor به کانادا وارد می شوند را شامل نمی شود.
بازدیدکنندگان واجد شرایط عبارت اند از: دارندگان سوپر ویزا؛ افرادی که موقتا و به قصد کسب و کار وارد کانادا شده اند و افرادی که از طریق معافیت ویزای کاری Global Skills Strategy به کانادا آمده اند. تا قبل از تاریخ 24 آگوست افرادی که به عنوان مقیم موقت درخواست ویزای کار می دادند معمولا می بایست قبل از آمدن به کانادا برای ویزای کاری اولیه شان درخواست ارائه می دادند. اگر هنگامی که درخواست ویزای کاری شان تایید شده بود وضعیت اقامتی شان بازدیدکننده یا visitor بود می بایست کانادا را ترک کرده و برای فعال ساختن ویزای کاری مجددا به کانادا باز می گشتند.
اما سیاست جدید به نفع کارفرمایان کانادایی که به استخدام اتباع خارجی می پردازند نیز هست. آقای مارکو مندچینو وزیر مهاجرت کانادا گفته است “ما از کارفرمایان شنیده ایم که آنها همچنان در استخدام کارگران و کارمندان خود در بحران همه گیری کرونا با چالش مواجه هستند. این سیاست جدید در پی بر داشتن موانع و ایجاد محیط کاری چابک تری است که موجب می شود بازدیدکنندگان دارای مهارت و تجربه ترمیم اقتصاد ما را تسریع بخشند.”
گفتنی است کانادا مقیمان موقتی را که در کانادا مانده اند تشویق به حفظ وضعیت قانونی خود در کانادا کرده است. با توجه به اینکه سفر هوایی در سراسر جهان با محدودیت مواجه است برخی از بازدیدکنندگان نتوانسته اند کانادا را ترک کنند و برخی از کارگران خارجی می بایست وضعیت خود را به visitor تبدیل می کرده اند چرا که ویزای کاری شان در حال انقاضا بوده و نتوانسته اند به خاطر نداشتن جاب آفر یا پیشنهاد کار درخواست ویزای کار ارائه کنند.
متقاضیان ویزای کار برای دریافت ویزای کار از طریق این سیاست جدید باید واجد شرایط زیر باشند:

در 24 آگوست 2020 با قصد ماندن در کانادا وضعیت قانونی شان در کانادا ” بازدیدکننده ” یا visitor بوده باشد؛
جاب آفر یا پیشنهاد شغل داشته باشند؛
درخواست ویزای کاری برای به استخدام یک کارفرمای معین درآمدن همراه با LMIA؛ یا جاب آفر معاف از LMIA قبل از 21 مارس 2020 ارائه شده باشد
واجد تمام شرایط برای ورود به کانادا باشند و به عبارت دیگر به کانادا ممنوع الورود نباشند

اداره مهاجرت کانادا اعلام کرده است که متقاضیان ویزای کاری می توانند همچنانکه منتظر ویزای کاری جدیدشان هستند برای درخواست ویزای کاری با آنها از طریق این فرم اینترنتی تماس بگیرند.

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
ویزای کاری و تحصیلی کانادا؛ تغییرات اساسی در پاییز ۲۰۲۰
ITA های اکسپرس انتری ژوئن رکورد زدند
افزایش مهاجران از طریق پیلوت مهاجرت آتلانتیک
دراو 8 آگوست اکسپرس انتری
صدور دعوتنامه های جدید آنتاریو برای فرانسوی زبان ها
جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری و صدور 3900 دعوتنامه
کارفرمایان کانادایی که به دنبال کارگر خارجی موقت هستند دست بجنبانند
جدیدترین پذیرش ساسکاچوان برگزار شد
صدور دعوتنامه های جدید برای کاندیدهای اکسپرس انتری توسط پرینس ادوارد آیلند
افتتاح مسیر جدید مهاجرت فارغ التحصیلان خارجی به مَنیتوبا

۴ شهریور ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.