12

مه
2020

خبر خوب برای دارندگان ویزای IEC

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 45

خبر خوب برای دارندگان ویزای IEC

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

جدیدترین خبرها گویای این هستند که از تاریخ ۸ ماه می ۲۰۲۰ دارندگان ویزای International Experience Canada یا به اختصار IEC از محدودیت های سفر به کانادا معاف هستند.
بنا به اعلام وزارت مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا تنها آندسته از دارندگان ویزای IEC که پیشنهاد شغل و معرفی نامه دریافت کرده اند حق ورود به کانادا را دارند. وزارت مهاجرت به این دسته از متقاضیان توصیه کرده تا وبسایت اداره مهاجرت کانادا را مرتبا پیگیری کنند.
در بحبحه ویروس کرونا و اعمال محدودیت ها، کانادا سفر هر فردی که قانونا و با ویزای معتبر برای کار به کانادا می آید را سفر ضروری تلقی می کند. همچنین گفتنی است که دارندگان ویزای IEC که جاب آفر دارند به لحاظ قانونی موظف هستند در بدو ورود به کانادا تا ۱۴ روز خود را قرنطینه کنند و برنامه خود برای قرنطینه را به مقامات کانادایی اعلام کنند.
در حال حاضر در تنها چهار فرودگاه بین المللی کانادا پروازهای خارجی انجام می شود: فرودگاه بین المللی ونکوور، فرودگاه بین المللی کلگری، فرودگاه بین المللی مونترال و فرودگاه بین المللی تورنتو.   
ویزای IEC جوانان رده سنی ۱۸ تا ۳۵ ساله را قادر می سازد تا ویزای کار یک تا دو ساله خود را برای کار در کانادا دریافت کنند. این جوانان شهروندان کشورهای همتای کانادا یعنی استرالیا، نیو زیلند، شیلی، کاستا ریکا، اکثر کشورهای عضو اتحادیه اروپا، بریتانیا، سوییس، هنگ کنگ، تایوان، ژاپن و کره جنوبی هستند.

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
رقابت انتاریو با استان های دیگر برای جذب مهاجران ماهر در سال ۲۰۱۹
رونمایی کانادا از پایلوت مهاجرتی مرتبط با صنایع غذایی و کشاورزی
دعوت از ۱۵۰ متقاضی مهاجرت توسط پرینس ادوارد آیلند
ساسکاچوان جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری را برای متقاضیان مشاغل مورد نیاز برگزار کرد
بازگشایی مسیر مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس انتاریو
تا سال ۲۰۲۴ احتمالا ۴۰ هزار مهاجر جدید به مناطق روستایی کانادا وارد خواهند شد
کانادا در ماه ژانویه آغوش خود را به روی ۴۰۰۰۰ مهاجر گشود
سوپر ویزا چیست؟
افتتاح برنامه اسپانسرشیپ والدین و پدر/مادر بزرگ ها در اواخر ژانویه
ساسکاچوان فهرست مشاغل مورد نیاز خود را به روز رسانی کرد

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.