28

ژوئن
2020

حالا می توانید در این کشورها درخواست ویزای کانادا دهید

Posted By : کاناداهوم/ 118

حالا می توانید در این کشورها درخواست ویزای کانادا دهید

۸ تیر ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

طی هفته های اخیر تعداد مراکز درخواست ویزای کانادا یا VAC در سراسر جهان که بازگشایی شده اند رو به افزایش بوده است. این مراکز افراد علاقه مند و متقاضی مهاجرت به کانادا را قادر می سازند تا اطلاعات بیومتریک خود را که از طرف اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا الزامی اعلام شده ارائه نمایند.
افراد متقاضی در این مراکز اثر انگشت و عکس خود را ارائه کرده و هزینه ای را پرداخت می نمایند. کانادا این اطلاعات را برای افزایش امنیت و سهولت سفر خارجی ها جمع آوری می کند. از ماه مارس همزمان با شیوع کرونا در سراسر جهان، مراکز VAC به حالت تعطیل در آمد.
در فهرست به روزرسانی شده زیر اسامی کشورها و شهرهایی که در حال حاضر مراکز VAC خود را افتتاح کرده اند آورده می شود. اداره مهاجرت کانادا این فهرست را مرتبا به روزرسانی می کند و بنابراین ممکن است فهرست زیر کامل نباشد:
استرالیا – ملبورن و سیدنی
اتریش – وین
بحرین – منامه
باربادوس – بریج تاون
چین – پکن، چنگدو، چونگکینگ، چانگزو، هانگزو، جینان، کونمینگ، نانجینگ، شانگهای، شنیانگ  
فیجی – سووا
فرانسه – پاریس
آلمان – برلین و دوسلدورف
غنا – آکرا
یونان – آتن
عراق – اربیل
ایتالیا – رم
ژاپن – اوساکا و توکیو
مالزی – کوالالامپور
نیو زیلند – اوکلند
رومانی – بخارست
صربستان – بلگراد
اسپانیا – مادرید
سریلانکا – کلمبو
تایلند – بانکک
هلند – لاهه
ترینیداد و توباگو – Port of Spain
امارات متحده عربی – ابوظبی و دوبی
گفتنی است اداره مهاجرت کانادا برای افرادی که در حال حاضر نمی توانند اطلاعات بیومتریک خود را ارائه کنند اطلاعات به روز را مرتب ارائه می کند. اداره مهاجرت کانادا همچنین درخواست فردی را که نتوانسته اطلاعات بیومتریک خود را ارائه کند رد نخواهد کرد بلکه درخواست فرد را همچنان باز نگه می دارد و موعد تحویل اطلاعات بیومتریک را به صورت خودکار برای وی تمدید می کند.
متقاضیان ملزم نیستند مادامی که VAC افتتاح نشده اطلاعات بیومتریک خود را ارائه کنند و نیازی نیست با اداره مهاجرت برای تمدید مهلت ارائه اطلاعات بیومتریک خود تماس بگیرند. نیروی کار خارجی موقت در صورت تعطیل بودن مراکز VAC محلی و نیز در صورتی که قصد کار در کانادا به عنوان راننده کامیون یا در بخش کشاورزی و سلامت دارند معاف از ارائه اطلاعات بیومتریک خود هستند. اگر هم قبلا اطلاعات بیومتریک خود را ارائه نداده اند می توانند در هنگام ورود به کانادا این کار را انجام دهند.  
اداره مهاجرت کانادا همچنین از انجام اصلاحاتی برای تسهیل ارائه اطلاعات بیومتریک افراد متقاضی طی همه گیری کرونا خبر داده است.

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

۸ تیر ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.