19

جولای
2020

جزیره پرنس ادوارد؛ دو پذیرش در یک ماه

Posted By : کاناداهوم/ 140

جزیره پرنس ادوارد؛ دو پذیرش در یک ماه

۲۹ تیر ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

جدیدترین خبرها حکایت از این دارند که جزیره پرنس ادوارد طی ماه جولای دو پذیرش برگزار کرده و مجموعا برای 194 متقاضی دعوتنامه صادر کرده است: اولین پذیرش در تاریخ 10 جولای برگزار شده و طی آن برای هشت متقاضی در دسته های مهاجرتی Labour Impact و اکسپرس انتری برای 194 متقاضی دعوتنامه صادر کرده تا آنها تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف این استان ارائه کنند. جزییات تعداد دعوتنامه های هر دسته را منتشر نکرده است.
اما در دومین پذیرش در تاریخ 16 جولای تعداد بیشتری متقاضی دعوت شدند؛ مجموعا 157 متقاضی در دسته های Labour Impact و اکسپرس انتری دعوت شدند. همچنین در آن روز، جزیره پرنس ادوارد از 29 متقاضی Business Impact دعوت کرد. معمولا جزیره پرنس ادوارد برای برگزاریس پذیرش ها زمانبندی از قبل مشخص شده ای دارد. امسال همه گیری کرونا تمام برنامه های این استان را به هم ریخته است. جزیره پرنس ادوارد از ماه مارس قرار بود دو پذیرش برگزار کند یکی در 18 ژوئن و دیگری در 16 جولای.اما پذیرش بعدی قرار است در 20 آگوست برگزار شود.  
گفتنی است دسته ی اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد با سیستم اکسپرس انتری فدرال در ارتباط است و به این استان اجازه می دهد متقاضیان دسته های تجربه کانادایی، مشاغل فنی نیازمند مهارت و اسکیلد ورکر فدرال را برای اقامت دائم انتخاب کند.
گفتنی است متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند در سیستم جامع رتبه بندی 600 امتیاز اضافی کسب می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها نیز دعوتنامه صادر خواهد شد. دسته ی مهاجرتی Labour Impact نیز مختص اتباع خارجی است که از طرف یک کارفرمای مقیم جزیره پرنس ادوارد پیشنهاد کار معتبر دریافت کرده اند و از حمایت او برخوردار هستند. این دسته به اکسپرس انتری مرتبط نیست.
حداقل امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact اعلام نشده است. شایان ذکر است که علاقه مندانی که مایل هستند از طریق اکسپرس انتری، Labour Impact یا Business Impact از طرف استان انتخاب شوند می بایست در گام نخست تمایل خود را با ارائه ی Expression of Interest اعلام کنند. همچنین گفتنی است حداقل امتیاز متقاضیان دسته ی Business Impact بوده است. متقاضیانی که از طریق این مسیر مهاجرتی در تاریخ 16 جولای دعوتنامه دریافت کرده اند درBusiness Impact: Work Permit Stream پروفایل Expression of Interest داشته اند.
متقاضیان واجد شرایط سپس وارد صف انتظار اکسپرس انتری می شوند و بر اساس پاسخ هایی که در ابراز تمایل خود اعلام کرده اند رتبه بندی می گردند. باید توجه داشت که ابراز تمایل یا Expression of Interest درخواست نیست بلکه صرفا اقدامی است برای اعلام تمایل متقاضی به برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد تا او را برای انتخاب در نظر بگیرد. سپس متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های ماهانه دعوت به ارائه درخواست اقامت می شوند.

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
۱۴۳ متقاضی اکسپرس انتری از طرف جزیره پرنس ادوارد دعوت شدند
بزرگترین پذیرش EOI جزیره پرنس ادوارد آیلند برگزار شد
برگزاری اولین پذیرش جزیره پرنس ادوارد در سال ۲۰۲۰
جدیدترین پذیرش جزیره پرنس ادوارد برگزار شد
جزیره پرنس ادوارد؛ سه پذیرش در ژوئن
گران ترین و قدرتمندترین ارزهای جهان در سال ۲۰۲۰
رشد جمعیت کانادا ناشی از مهاجرت است
استقبال کانادا از بیش از ۴۰۰ هزار دانشجوی خارجی در سال ۲۰۱۹
کار برای کارفرمایان کبکی راحت تر شد
۳۹۰۰ متقاضی در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری دعوتنامه دریافت کردند

۲۹ تیر ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.