23

فوریه
2020

جدیدترین پذیرش جزیره پرنس ادوارد برگزار شد

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 79

جدیدترین پذیرش جزیره پرنس ادوارد برگزار شد

۳ اسفند ۱۳۹۸

اخبار, اخبار مهاجرت در

روز بیستم فوریه را در حالی پشت سر گذاشتیم که طی آن، جزیره پرنس ادوارد با برگزاریس جدیدترین پذیرش خود در سال ۲۰۲۰ از طریق دسته های مهاجرتی Labour Impact، Business Impact و اکسپرس انتری برای ۱۵۳ متقاضی دعوتنامه صادر کرد. جزییات تعداد دعوتنامه های هر دسته به شرح زیر است:
۱۴۳ دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact
۱۰  دعوتنامه برای Business Impact
دسته ی اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد با سیستم اکسپرس انتری فدرال در ارتباط است و به این استان اجازه می دهد متقاضیان دسته های تجربه کانادایی، مشاغل فنی نیازمند مهارت و اسکیلد ورکر فدرال را برای اقامت دائم انتخاب کند.
گفتنی است متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند در سیستم جامع رتبه بندی ۶۰۰ امتیاز اضافی کسب می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها نیز دعوتنامه صادر خواهد شد. دسته ی مهاجرتی Labour Impact نیز مختص اتباع خارجی است که از طرف یک کارفرمای مقیم جزیره پرنس ادوارد پیشنهاد کار معتبر دریافت کرده اند و از حمایت او برخوردار هستند. این دسته به اکسپرس انتری مرتبط نیست.
حداقل امتیاز متقاضیان دسته ی Business Impact در سیستم امتیازدهی مختص این مسیر مهاجرتی ۱۲۲ بوده است. حداقل امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact اعلام نشده است. شایان ذکر است که علاقه مندانی که مایل هستند از طریق اکسپرس انتری، Labour Impact یا Business Impact از طرف استان انتخاب شوند می بایست در گام نخست تمایل خود را با ارائه ی Expression of Interest اعلام کنند.
متقاضیان واجد شرایط سپس وارد صف انتظار اکسپرس انتری می شوند و بر اساس پاسخ هایی که در ابراز تمایل خود اعلام کرده اند رتبه بندی می گردند. باید توجه داشت که ابراز تمایل یا Expression of Interest درخواست نیست بلکه صرفا اقدامی است برای اعلام تمایل متقاضی به برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد تا او را برای انتخاب در نظر بگیرد. سپس متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های ماهانه دعوت به ارائه درخواست اقامت می شوند.

۵
/
۵
(
۲

votes
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
۱۴۳ متقاضی اکسپرس انتری از طرف جزیره پرنس ادوارد دعوت شدند
برگزاری اولین پذیرش جزیره پرنس ادوارد در سال ۲۰۲۰
بزرگترین پذیرش EOI جزیره پرنس ادوارد آیلند برگزار شد
ده شرکت برتر برای استخدام در کانادا در سال ۲۰۲۰
کانادا چهارمین کشور مهاجرپذیر جهان
افتتاح دسته ی محبوب اکسپرس انتری نوا اسکوشیا در ۱۷ نوامبر
جاستین ترودو: مهاجرت، مزیت رقابتی کانادا نسبت به امریکاست
اکسپرس انتری و PNP: مسیرهای اصلی مهاجرت به کانادا طی سه سال آینده
کمبود نیروی کار در بین کسب و کارهای کوچک کانادا رکورد زد
پذیرش جدید آلبرتا؛ دعوت از متقاضیان با تنها ۳۰۰ امتیاز

۳ اسفند ۱۳۹۸


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.