03

جولای
2020

تمدید محدودیت های سفر به کانادا تا ۳۱ جولای

Posted By : کاناداهوم/ 68

تمدید محدودیت های سفر به کانادا تا ۳۱ جولای

۱۲ تیر ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

دولت کانادا اعلام کرده است که در تلاش برای جلوگیری از شیوع و نفوذ کرونا مرز این کشور تا 31 جولای بسته خواهد ماند. کانادا از 18 ماه مارس رسما محدودیت های سفر را اعمال کرده بود و قرار بر این بود که 30 ژوئن یعنی همین چند روز پیش محدودیت ها برداشته شود.
جدیدترین خبرها حکایت از این دارند که 31 جولای راس ساعت 23:59:59 به وقت استاندارد شرقی محدودیت ها منقضی  خواهد شد. این بدین معناست که مسافران معاف از محدودیت ها قادر به ورود به کانادا خواهند بود. کانادا همچنان تنها مسافرانی را به داخل راه خواهد داد که سفرشان برای مقاصد ضروری و اساسی انجام شده است.
این تصمیم البته شگفت برانگیز نیست چرا که جاستین ترودو هفته ی پیش اعلام کرد که کانادا عجله ای برای باز کردن مرزهای خود ندارد. مرز مشترک کانادا-آمریکا نیز حداقل تا 21 جولای بسته خواهد ماند. طی فرمان دیگری اعلام شد هاست که تا 31 آگوست قرنطینه اجباری خواهد بود. همانطور که در خبرهای قبلی به اطلاع رسید، افرادی که از خارج از کانادا به کانادا سفر می کنند طبق قانون موظف به قرنطینه 14 روزه هستند.
آمار کرونا در کانادا
محدودیت های سفر به کانادا باعث شده این کشور در مهار این ویروس موذی و مرموز موفق عمل کند. در روزهای اخیر سراسر کانادا 200 مورد ابتلا به کرونا یا کمتر گزارش شده است. این رقم نسبت به شروع همه گیری کرونا که روزانه 1000 نفر ابتلا در سراسر کانادا گزارش می شد موفقیت بزرگی است.
علیرغم این موفقیت کانادا هنوز نسبت به بازگشایی اقتصاد و مرزهای خود محتاط است. استان های سراسر کانادا بسیاری از محدودیت ها را بر داشته اند و در عین حال فاصله گذاری اجتماعی همچنان در آنها برقرار است.
بسته نگه داشتن مرزها کار ایدئالی نیست چرا که سفر و مهاجرت برای اقتصاد کانادا حایز اهمیت است اما به هر حال کانادا منتظر است تا در نهایت بتواند در موقعیتی قرار بگیرد که دوباره از مهاجران و مسافران خارجی استقبال کند.
سیستم مهاجرتی کانادا همچنان فعال است
علیرغم همه گیری کانادا و این محددیت ها سیستم مهاجرتی کانادا همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. کانادا تدابیر و اقدامات انعطاف پذیری را اتخاذ کرده است تا به موجب آنها متقاضیان بتوانند زمان بیشتری برای ارائه مدارک خود در اختیار داشته باشند.
اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا همچنان به برگزاری پذیرش های اکسپرس انتری ادامه می دهد. در حال حاضر برای متقاضیان مهاجرت، حتی برای افرادی که در حال حاضر خارج از کانادا هستند دعوتنامه یا ITA صادر می کند. مادام که متقاضی واجد شرایط اکسپرس انتری باشد می تواند به دریافت دعوتنامه طی همه گیری امیدوار بماند.
برای مثال ارائه پروفایل اکسپرس انتری و سپس انتخاب شدن از طرف استان باعث می شود که شانس دریافت دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم برای متقاضی تضمین شود. کانادا هفته ی پیش دو پذیرش اکسپرس انتری برگزار کرد که خبر انها متعاقبا در وبسایت و شبکه های اجتماعی کاناداهوم منعکس شد.
کانادا از ابتدای 2020 تا کنون 49900 دعوتنامه صادر کرده است و این رقم بیش از تعدادی است که اداره مهاجرت در نیمه نخست 2019 صادر نموده بود. علاوه بر این استان های گوناگون متقاضیان مهاجرت منجمله افرادی که خارج از کانادا هستند را از طریق برنامه مهاجرت استانی دعوت می کنند.  

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
بازبینی استریم فرصت آلبرتا
کانادا در ماه ژانویه آغوش خود را به روی ۴۰۰۰۰ مهاجر گشود
بازگشایی مسیر مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس انتاریو
ساسکاچوان فهرست مشاغل مورد نیاز خود را به روز رسانی کرد
برنامه مهاجرت استانی به مناطق روستایی منیتوبا جان دوباره ای بخشیده است
سه شهر کانادا در بین ۱۰ شهر برتر قابل سکونت و زندگی در جهان
آخرین مناظره انتخاباتی کانادا در کبک بر سر مهاجرت
دعوت ساسکاچوان از ۵۲۵ متقاضی دیگر در جدیدترین پذیرش
انتاریو: تا ۲۰۲۲ تعداد مقیم های دائم دو برابر می شود
عقب ماندن استان کبک از بقیه استان های کانادا در…؟!

۱۲ تیر ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.