28

سپتامبر
2022

تغییرات در اکسپرس انتری کانادا برای اعطای اقامت دائم بیشتر به پزشکان

Posted By : کاناداهوم/ 25

این تغییر معافیت مهمی برای پزشکان ایجاد می‌کند، پزشکانی که پیشتر وضعیت خوداشتغالی داشتند و بنابراین نمی‌توانستند از طریق اکسپرس انتری اقدام کنند. این اقدام در راستای کمک به پزشکانی است که اقامت موقت کانادا را دارند و در خاک این کشور مشغول به کار هستند تا بتوانند اقامت دائم کانادا را بگیرند.

وزیر مهاجرت، شان فریزر روز جمعه در نووا اسکوشیا اعلام کرد «به طور به خصوص در استان زادگاه من، پزشکان خارجی کمک بزرگی به حفظ سلامت خانواده‌ها و مراقبت از جمعیت رو به سالخوردگی ما بوده اند»

فریزر اعلام کرد که قرار است پزشکان از الزامات کنونی معاف شده و بتوانند از طریق برنامه‌های اقامت دائم کانادا درخواست دهند، این برنامه‌ها شامل Federal Skilled Worker Program و Canadian Experience Class در اکسپرس انتری هستند.

به خدمات مهاجرت به کانادا نیاز داری؟

بیشتر بخوانید:

برگزاری اولین دوره قرعه کشی اکسپرس انتری کانادا در سال ۲۰۲۲
ترودو دستور کار مربوط به اولویت های برنامه مهاجرت به کانادا را اعلام کرد
کانادا بزرگترین قرعه کشی سیستم PNP را در سال جاری برگزار کرد

این مطلب را به اشتراک بگذارید:


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.