28

فوریه
2020

تغییرات جدید در سیستم مهاجرتی بریتیش کلمبیا

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 82

تغییرات جدید در سیستم مهاجرتی بریتیش کلمبیا

۸ اسفند ۱۳۹۸

اخبار, اخبار مهاجرت در

ماه فوریه که روزهای آخر آن را سپری می کنیم ماه پر کاری برای Tech Pilot بریتیش کلمبیا بود؛ در این ماه استان بریتیش کلمبیا پذیرش هایی را از طریق این پایلوت برگزار کرده و در عین حال امتیاز ITA تضمین شده را هم لغو کرده است. برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا تا کنون طی ماه جاری مجموعا ۲۲۱ دعوتنامه از طریق Tech Pilot صادر نموده است.
متقاضیان مهاجرت که از طریق مسیرهای مهاجرتی کنونی برینیش کلمبیا درخواست خود را ارائه می کنند و در یکی از ۲۹ شغل تایید شده دارای سابقه کار هستند ممکن است از طریق این پایلوت دعوت شوند. تا کنون بریتیش کلمبیا ۸۰۶ دعوتنامه را از طریق دو مسیر موسوم به مهاجرت مهارت ها و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا صادر کرده است. سخنگوی وزارت توسعه اقتصادی بریتیش کلمبیا گفته است که “Tech Pilot که مرتبط با برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیاست اولویت این استان است و به استان در جذب نیروی کار ماهر خارجی کمک می کند. ما همچنان از طریق برگزاری پذیرش های هفتگی به حمایت از رشد بخش تکنولوژی ادامه خواهیم داد”.  
آنگونه که برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا گفته است تناوب دعوت ها بر اساس تخصیص سالانه دولت فدرال و ظرفیت رسیدگی است. لازم به ذکر است استان بریتیش کلمبیا در سال ۲۰۱۷ برای کمک به بخش تکنولوژی این استان در راستای جذب نیروی کار خارجی از Tech Pilot رونمایی کرد. این تصمیم از آن رو اتخاذ شد که تقاضا برای بخش تکنولوژی رو به افزایش بود. این پایلوت تا ماه ژوئن ۲۰۲۰ به کار خود ادامه خواهد داد. متقاضیان علاقه مند به مهاجرت از طریق این پایلوت باید در یکی از دو دسته ی مهاجرت مهارت ها یا اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا وابسته به برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ثبت نام کنند.
همچنین گفتنی است برای متقاضیانی که امتیازشان بالاتر از حدنصاب سیستم ثبت نام مهاجرت مهارت ها است دیگر تضمینی وجود ندارد که از طرف استان انتخاب شوند و دعوتنامه دریافت کنند. متقاضیان دو دسته مهاجرت مهارت ها و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا بر اساس عوامل اقتصادی و معیارهای سرمایه انسانی امتیازبندی می شوند. امتیازها بر اساس سطح مهارت شغل پیشنهادی، دستمزد و منطقه استخدامی متقاضی و نیز سابقه کار، تحصیلات و توانایی های زبانی به وی اعطا می شوند.
مسیر مهاجرت مهارت ها برای نیروی کار ماهر و نیمه ماهری است که در مشاغل پرتقاضا در استان بریتیش کلمبیا فعالیت دارند. متقاضیان علاقه مند به مهاجرت از طریق اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا باید واجد شرایط سه برنامه مهاجرت اقتصادی فدرال باشند: برنامه اسکیلد ورکر فدرال، برنامه مشاغل فنی نیازمند مهارت فدرال و تجربه کانادایی.  

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری با کاهش حداقل امتیاز برگزار شد
سیاست های مهاجرتی امریکا استعدادها را به کانادا سوق می دهد
سیستم مهاجرت کانادا؛ الگویی برای کشورهای دیگر
طی ۵ سال گذشته، بیش از ۸۰۰۰۰ شغل جدید در بخش تکنولوژی تورنتو ایجاد شده است
جدیدترین پذیرش پرینس ادوارد آیلند با صدور ۱۳۵ دعوتنامه برگزار شد
رونمایی کانادا از پایلوت ۳ ساله اقامت دائم برای کارگران واجد شرایط
کانادا فهرست مشاغل مسیر مهاجرتی استعداد جهانی را به روز کرد
نخست وزیر کبک از برنامه های این استان برای ورود کارگران ماهر خبر داد
آگاهی های شغلی کانادا در سه ماهه نخست ۲۰۱۹ به ۴۳۵ هزار عدد رسید
استان های کانادا امسال ۱۰ برابر اکسپرس انتری پذیرش برگزار کرده اند

۸ اسفند ۱۳۹۸


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.