17

سپتامبر
2020

بریتیش کلمبیا ۴۰۷ نفر دیگر را دعوت کرد

Posted By : کاناداهوم/ 42

بریتیش کلمبیا ۴۰۷ نفر دیگر را دعوت کرد

۲۶ شهریور ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

دیروز مورخ ۱۵ سپتامبر استان بریتیش کلمبیا جدیدترین پذیرش PNP را برگزار نموده و برای ۴۰۷ متقاضی دعوتنامه صادر کرده است. حداقل امتیاز متقاضیان این پذیرش بین ۷۵ تا ۹۰ بوده است.
اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا به اختصار EEBC متقاضیانی را انتخاب می کند که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبر دارند. برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا به صورت هفتگی پذیرش برگزار می کند و و پذیرش قبلی در تاریخ ۸ سپتامبر برگزار شد. بریتیش کلمبیا مجموعا تا به اینجای سال جاری میلادی ۶۰۰۰ دعوتنامه برای متقاضیان برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا و Tech Pilot صادر کرده است. متقاضیان Tech Pilot از داشتن پیشنهاد کار تمام وقت دائمی که اکثر مسیرهای مهاجرتی برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا شرط می کنند معاف هستند. در عین حال متقاضیان مهاجرت از طریق Tech Pilot باید جاب آفر داشته باشند و هنگام دریافت دعوتنامه باید از اعتبار این پیشنهاد شغل باید ۱۲۰ روز باقی مانده باشد.
گفتنی است سیستم اکسپرس انتری اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.
اما مسیر مهاجرتی دیگر بریتیش کلمبیا Tech Pilot است؛ از جمله شرایط Tech Pilot بریتیش کلمبیا این است که متقاضیان باید در یکی از مسیرهای مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ثبت نام کرده باشند و در یکی از ۲۹ شغل معتبر Tech Pilot حد اقل سابقه کار ۱۲ ماهه داشته باشند. متقاضیان بر اساس عواملی نظیر سطح تحصیلات، سابقه کار، تسلط بر زبان انگلیسی و مکان اشتغال خود در کانادا ارزیابی می شوند. بریتیش کلمبیا پذیرش های مختص مشاغل بخش تکنولوژی را به صورت هفتگی برگزار می کند. متقاضیان برای درخواست مهاجرت از طریق این مسیر باید هزینه ای بپردازند: در ماه آگوست سال جاری ۱,۱۵۰ دلار هزینه درخواست ۵۰۰ دلار هزینه بازبینی است. اگر متقاضی تایید شود می تواند از انتخاب استانی خود برای ارائه درخواست جهت اقامت دائم استفاده کند. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد.
گفتنی است اکسپرس انتری همچنان هر دو هفته یک بار به برگزاری پذیرش ها ادامه می دهد و همانطور که در خبر قبلی در مورد جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری مورخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰ اعلام شد تا به اینجای سال جاری میلادی مجموعا   ۷۴,۱۵۰ دعوتنامه یا ITA صادر کرده است.
 

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
نگاهی به پذیرش های اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا در سال ۲۰۱۸
افتتاح پایلوت منطقه ای بریتیش کلمبیا برای مهاجران کارآفرین
انتخاب ۳۱۰۰ متقاضی اکسپرس انتری توسط بریتیش کلمبیا در سال ۲۰۱۸
بریتیش کلمبیا جوامع تازه ای به پایلوت مهاجرت کارآفرینان افزود
دعوت از ۲۷۱ متقاضی در پذیرش جدید بریتیش کلمبیا
بزرگترین پذیرش بریتیش کلمبیا از شروع کرونا برگزار شد
برگزاری جدیدترین پذیرش PNP بریتیش کلمبیا
دعوت از ۴۶ متقاضی در جدیدترین Tech Pilot بریتیش کلمبیا
دعوت بریتیش کلمبیا از ۵۲ متقاضی در پذیرش جدید Tech Pilot
دعوت از ۶۷ متقاضی در جدیدترین Tech Draw بریتیش کلمبیا

۲۶ شهریور ۱۳۹۹