01

مه
2020

بریتیش کلمبیا از همه افراد دارای علائم کروناویروس تست می گیرد

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 48 0ویکتوریا- CBC News: مقامات درمانی بریتیش کلمبیا می گویند از هر فرد دارای علائم COVID-19 تست گرفته می شود تا از شیوع هرچه بیشتر بیماری در جامعه جلوگیری شود. دکتر بانی هنری، ضمن اعلام این خبر، ابتلای ۵۲ نفر دیگر طی ۴۸ ساعت گذشته را تایید کرد. از شنبه گذشته و انتشار آمار به روز شده به این سو، ۵ بیمار دیگر فوت کرده اند تا شمار قربانیان بیماری به ۸۶ نفر برسد. هم اکنون ۱۰۴ فرد مبتلا در بیمارستان بستری می باشند. ۴۹ نفر از ایشان در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان قرار دارند. ۱۰۳۹ نفر نیز بهبود یافته اند.
موارد جدید ابتلا شامل ۷ نفر از کارکنان پروژه نفتی Kearl Lake در شمال آلبرتا می باشند که به استان بازگشته بودند. به دستور دکتر هنری، کلیه کارکنان پروژه مورد اشاره که به بریتیش کلمبیا باز گشته اند می بایست به مدت ۱۴ روز خود را در قرنطینه خانگی قرار بدهند.
طی کنفرانس خبری دوشنبه گذشته، آدریان دیکس، وزیر بهداشت و درمان بریتیش کلمبیا به کمبود شدید پوشش محافظ برای کادر درمانی اشاره کرد. وی همچنین تاکید کرد که بیمارستان های استان امن بوده و افراد نیازمند به خدمات پزشکی ضروری می توانند با ۹۱۱ تماس گرفته و یا به بخش اورژانس بیمارستان ها مراجعه نمایند.

نظرتان را بنویسید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.