13

ژانویه
2020

برگزاری نخستین پذیرش مرتبط با اکسپرس انتری انتاریو در سال ۲۰۲۰

Posted By : کاناداهوم/ 227

برگزاری نخستین پذیرش مرتبط با اکسپرس انتری انتاریو در سال ۲۰۲۰

۲۲ دی ۱۳۹۸

اخبار, اخبار تحصیلی در

جدیدترین خبرها از این حکایت ندارند که استان انتاریو روز جمعه ای که گذشت نخستین پذیرش مرتبط با اکسپرس انتری را برگزار کرده و طی آن برای 242 متقاضی مهاجرت دعوتنامه صادر کرده است تا آنها بتوانند تقاضای خود را برای اقامت دائم کانادا از طریق مسیر مهاجرتی اسکیلد ورکر فرانسه زبان ارائه کنند. گفتنی اس تاین مسیر مهاجرتی یکی از سه مسیر مهاجرتی انتاریو است که که با سیستم اکسپرس انتری مرتبط است؛ سیستم اکسپرس انتری هم سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.
مسیر مهاجرتی اسکیلد ورکر فرانسه زبان
این مسیر مهاجرتی انتاریو به برنامه مهاجرت استانی انتاریو اجازه می دهد در صف انتظار اکسپرس انتری به دنبال متقاضیان واجد شریط بگردند. از جمله شرایط این است که متقاضی قادر به خواندن، نوشتن و مکالمه به زبان فرانسه باشد و سطح دانش زبان فرانسه او معادل نمره 7 CLB یا بالاتر باشد. همچنین متقاضی باید قادر به خواندن، نوشتن و مکالمه به زبان انگلیسی در سطح نمره 6 CLB یا بالاتر باشد.
بنا به اعلام برنامه مهاجرت استانی انتاریو امتیاز هر 242 نفر این متقاضیان که در پذیرش جمعه 9 ژانویه دعوتنامه دریافت کردند در سیستم جامع رتبه بندی بین 433 تا 472 بود. بالاترین امتیاز این متقاضیان یک نمره از حد اقل امتیاز جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری که در  ژانویه برگزار شد (473) کمتر است.
در عین حال، متقاضی منتخب از طرف استان می تواند تا سقف 600 امتیاز دریافت کند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای او دعوتنامه برای متقاضا جهت اقامت دائم صادر خواهد شد. متقاضیانی که می خواهند از طرف مسیر مهاجرتی اسکیلد ورکر فرانسه زبان انتخاب شوند باید در گام نخست واجد شرایط ورود به صف انتظار اکسپرس انتری باشند.

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
اکسپرس انتری به رکورد سال 2017 نزدیک شد
دعوت آلبرتا از متقاضیان اکسپرس انتری با حداقل امتیاز ۳۵۲
جدیدترین پذیرش آنتاریو برگزار شد؛ دعوت از ۱۷۷۳ متقاضی اکسپرس انتری با سابقه کار در حوزه تکنولوژی
پذیرش انتاریو؛ دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری با سابقه کار در مدیریت و امور مالی
انتاریو برای کاندیدهای اکسپرس انتری دعوتنامه های جدید صادر کرد
کاهش حداقل امتیاز در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری
جدیدترین پذیرش ساسکاچوان برگزار شد
دعوت کانادا از متقاضیان اکسپرس انتری با حد اقل ۳۳۲ امتیاز
آنتارو برای متقاضیان فرانسوی زبان اکسپرس انتری دعوتنامه های جدید صادر کرد
پذیرش ۱۱ آوریل منیتوبا برگزار شد

۲۲ دی ۱۳۹۸


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.