13

مه
2020

برنامه مهاجرت استانی انتاریو؛ جدیدترین خبرها

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 46

برنامه مهاجرت استانی انتاریو؛ جدیدترین خبرها

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

استان انتاریو جدیدترین به روزرسانی هایی انجام شده ناشی از تاثیرات کرونا بر چندین مسیر مهاجرتی برنامه مهاجرت استانی را اعلام کرده است. استان انتاریوی کانادا با جمعیت ۱۴٫۵ میلیون نفری بزرگ ترین استان کاناداست. این استان تنها در سال گذشته میلادی ۴۵ درصد دارندگان اقامت دائم کانادا را به خود جذب کرده است. برنامه مهاجرت استانی انتاریو یکی از مسیرهای مهاجرتی محبوب برای متقاضیان است؛ استان انتاریو در سالی که گذشت ۷۳۵۰ دعوتنامه صادر کرد. این استان طی سال جاری میلادی نیز چندین پذیرش برگزار کرده است که سه تا از آنها بعد از همه گیری کرونا متقاضیان خوش شانس را وارد کانادا کرده اند. در بحبوحه کرونا برنامه مهاجرت استانی انتاریو همچنان به رسیدگی درخواست های مهاجرت و برگزاری پذیرش ها از طریق اکسپرس انتری ادامه خواهد داد. استان انتاریو از متقاضیان مهاجرت خواسته تا درخواست های خود را حتی در صورت نقضان مدارک مورد نیاز ارائه کنند ولی آنها را ملزم کرده تا توضیحی کتبی مبنی بر دلیل فقدان مدارک ارائه کنند. کارفرمایان انتاریویی نیز باید توجه داشته باشند که متقاضیان در دسته Employer Job Offer که شامل کارگران خارجی، دانشجویان خارجی و متقاضیان دارای مهارت های پرتقاضا همچنان نیاز به داشتن پیشنهاد شغل تمام وقت و دائمی مورذ تایید برنامه مهاجرت استانی انتاریو هستند.
درخواست های ارائه شده به برنامه مهاجرت استانی انتاریو پس از تایید استخدام ارزیابی خواهند شد
متقاضیان و کارفرمایان می بایست برنامه مهاجرت استانی انتاریو را نسبت به هر گونه تغییر در درخواست منجمله تغییر در وضعیت اشتغال مطلع کنند. برنامه مهاجرت استانی انتاریو قصد دارد با تمام کارفرمایان برای حصول اطمینان از اینکه پیشنهاد شغل یا جاب آفر و موقعیت های شغلی واجد معیارها هستند تماس بگیرد.
اگر کارفرمایان اعلام کنند که تغییر در موقعیت شغلی متقاضیان ایجاد نشده برنامه مهاجرت استانی انتاریو به رسیدگی درخواست ها ادامه خواهد داد. اگر وضعیت اشتغال و استخدام متقاضی تحت تاثیر تعدیل نیروی موقت قرار گرفته باشد و مثلا ساعات کاری وی کم شده باشد درخواست وی تا ۹۰ روز معتبر نگه داشته خواهد شد. اگر وضعیت اشتغال وی منتفی شده باشد و یا کارفرما به استخدام او پایان داده باشد درخواست وی ناقص تلقی شده و هزینه درخواست به وی مسترد خواهد شد.
برنامه مهاجرت استنی انتاریو همچنان از متقاضیانی که منتخب استان شده اند اما تحت تاثیر تعدیل نیروها قرار گرفته اند حمایت خواهد کرد. از متقاضیان و کارفرمایان خواسته شده تا هرگونه تغییر در وضعیت های اشتغال و استخدام خود را به برنامه مهاجرت استانی انتاریو اعلام کنند. شرایط استخدام باید در طول دوره اشتغال و یا تا زمانی که اقامت دائم کسب کرده اند یکسان باقی بماند. این شرایط عبارت اند از:

کارفرما
وظایف و عنوان شغل
حقوق
شیفت کاری
منطقه کار

 در صورت عدم وجود همه این شرایط و یا اتمام استخدام تایید استخدام/اشتغال متقاضی لغو خواهد شد. متقاضیانی که جاب آفر آنها پس گرفته شده یا شغل خود را از دست داده اند باید به برنامه مهاجرت استانی انتاریو اطلاع دهند. برنامه مهاجرت استانی انتاریو همچنان از تمام متقاضیانی که تحت تاثیر کرونا تعدیل نیروی موقت شده اند، در صورت داشتن شرایط برنامه، حمایت خواهد کرد.
 در صورتی که متقاضی به صورت دائمی تعدیل نیرو و از کار بیکار شده باشد، ۹۰ روز فرصت دارد در استخدام کارفرمای دیگر در آید و این فرصت در اختیار وی قرار دارد تا درخواست جدیدی برای برنامه مهاجرت استانی ارسال کند.
 درخواست های مهاجرت به انتاریو از طریق کارآفرینی
 با آندسته از متقاضیان که از طریق مسیر مهاجرتی کارآفرینی برنامه مهاجرت استانی انتاریو دعوتنامه دریافت کره اند طی ۹۰ روز از طریق ایمیل تماس گرفته می شود.  علاوه بر این اگر متقاضیان قبلا درخواست کاملی را از طریق مسیر مهاجرتی کارآفرینی ارائه داده اند و با دشواری های زیر روبرو هستند باید برنامه مهاجرت استانی انتاریو را مطلع کنند:

تاخیر در کسب اطلاعات بیشتر پس از ارائه درخواست
تعطیلی و تعلیق موقت یا تغییرات زیاد در فعالیت های کاری
عدم توانایی موقتی در داشتن شرایط استخدام

آنگونه که استان انتاریو دیروز مورخ ۱۱ ماه می اعلام کرده است ” هیچ درخواستی رد نخواهد شد و هیچ تاییدی بدون اطلاع دادن به متقاضی و کارفرما کنسل نخواهد شد.
گفتنی است در روز ۱۷ ماه مارس ۲۰۲۰ دولت انتاریو برای جلوگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامت و امنیت انتاریویی ها  وضعیت اضطراری اعلام کرد. این وضعیت اضطراری روز ۱۴ آوریل تمدید شد و همچنان برقرار است گرچه استان انتاریو اخیرا با کاهش رشد کرونا گام هایی را برای بازگشایی کسب و کارها برداشته است.   

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
متقاضیان شاغل در بخش تکنولوژی در اولویت پذیرش های بعدی انتاریو
صلح شکلاتی؛ از پناهندگی تا شهروندی کانادا
انتخاب سه منطقه از انتاریو برای شرکت در پایلوت مهاجرت منطقه ای
انتاریو: تا ۲۰۲۲ تعداد مقیم های دائم دو برابر می شود
افزایش ۴۰ درصدی شهروندی مهاجران تا سال ۲۰۲۴؟
بزرگترین پذیرش EOI جزیره پرنس ادوارد آیلند برگزار شد
دعوت ساسکاچوان از ۵۲۵ متقاضی دیگر در جدیدترین پذیرش
نیاز سالانه کبک به مهاجر چقدر است؟
دعوت نوا اسکوشیا از پرستاران در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری
بازگشایی سیستم آنلاین مهاجرت به کبک از ۵ ژانویه

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.