17

ژانویه
2020

انتاریو برای ۹۵۴ متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرد

Posted By : کاناداهوم/ 231

انتاریو برای ۹۵۴ متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرد

۲۶ دی ۱۳۹۸

اخبار, اخبار مهاجرت در

جدیدترین خبرها از این حکایت دارند که استان انتاریو در تاریخ 15 ژانویه یعنی دیروز پذیرش اکسپرس انتری را برگزار کرده و برای 954 متقاضی که دذارای سابقه کار مربوطه بوده اند دعوتنامه صادر کرده است. این متقاضیان حالا می توانند تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان ارائه کنند. امتیاز متقاضیانی که در این پذیرش اعلامیه تمایل یا Notification of Interest دریافت کرده اند در سیستم جامع رتبه بندی بین 460 تا 472 بود.
اولین گام: ورود در صف انتظار اکسپرس انتری
متقاضیان شاغل در بخش تکنولوژی و کامپیوتر، چنانچه مایل باشند در این نوع پذیرش ها پذیرفته شوند، باید در گام نخست پروفایل معتبر خود را در Federal Skilled Worker Class یا در Canadian Experience Class ثبت کنند؛ هر دوی این دسته ها توسط سیستم اکسپرس انتری فدرال مدیریت می شوند. همه متقاضیان بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، سابقه کار دارای مهارت و تسلط بر زبان های انگلیسی یا فرانسه در سیستم جامع رتبه بندی امتیاز کسب می کنند. متقاضیانی هم که از طرف استان انتخاب شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی کسب خواهند کرد.
فرایند و شرایط پذیرش های مختص تکنولوژی (Tech Draws)
در استان انتاریو شهرهای تورنتو، اتاوا و کیچنر– واترلو واقع شده اند؛ این شهر قطب تکنولوژی استان انتاریو شمرده می شوند و از این لحاظ تقاضا برای کارگران بخش تکنولوژی در انتاریو زیاد است. از سوی دیگر، استان انتاریو مانند بقیه استان ها و نواحی کانادا در حال حاضر با کمبود نیروی کار در این حوزه مواجه است. برآورد می شود که تا سال 2021 کانادا به 220 هزار کارگر ماهر در بخش فناوری ارتباطات و اطلاعات نیاز داشته باشد.
برنامه مهاجرت استانی انتاریو از مسیر اولویت های سرمایه انسانی برای جستجو در صف انتظار اکسپرس انتری و پیدا کردن متقاضیانی که واجد شرایط و معیارهای خاص فدرال و استانی هستند استفاده می کند. برنامه مهاجرت استانی انتاریو در صف انتظار اکسپرس انتری به دنبال متقاضیان واجد شرایطی که در یکی از شش شغل زیر دارای سابقه کار هستند می گردد: 

طراحان و توسعه دهندگان نرم افزار – NOC 2173
برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه های اینترکتیو – NOC 2174
مهندسان کامپیوتر – NOC 2147
طراحان و توسعه دهندگان وب – NOC 2175
تحلیلگران سامانه داده ها و مدیران دیتا – NOC 2172
مدیران سیستم های اطلاعات و کامپیوتر – NOC 0213

به نمونه ی فرضی زیر از یک متقاضی اکسپرس انتری که در پذیرش 15 ژانویه مختص شاغلان بخش تکنولوژی/کامپیوتر دعوتنامه دریافت کرده است توجه کنید:
احسان 32 ساله است و فوق لیسانس دارد. او سه سال اخیر را به عنوان توسعه دهنده وب مشغول به کار بوده است. شایان با شرکت در امتحان آیلتس توانست در هر چهار مهارت زبانی نمره 8 کسب کند. وی با 462 امتیاز وارد صف انتظار اکسپرس انتری شد. در 15 ژانویه 2020 از طریف مسیر مهاجرتی اولویت های سرمایه انسانی انتاریو اعلامیه تمایل یا Notification of Interest دریافت کرد. پس از تقاضا و انتخاب شدن از طرف انتاریو امتیاز او به 1062 افزایش یافت و برای دور بعدی صدور دعوتنامه های اکسپرس انتری جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا در اولویت قرار خواهد داشت.

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
ماه اکتوبر؛ ماهِ چهار تا از بزرگترین پذیرش های مهاجرت استانی کانادا
جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری برگزار شد
سیستم مهاجرت کانادا؛ الگویی برای کشورهای دیگر
جدیدترین پذیرش پرینس ادوارد آیلند با صدور ۱۳۵ دعوتنامه برگزار شد
جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری با کاهش حداقل امتیاز برگزار شد
نوا اسکوشیا، حسابداران و حسابرسان را از صف انتظار اکسپرس انتری انتخاب کرد
اکسپرس انتری: عبور از سال پربار 2018؛ سال 2019 می تواند پربار تر هم باشد
اکسپرس انتری در مرز شکستن رکورد صدور ITA قرار گرفت
پذیرش کم سابقه اکسپرس انتری برگزار شد
جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری با دعوت از ۳۹۰۰ متقاضی برگزار شد

۲۶ دی ۱۳۹۸


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.