15

آوریل
2020

افزایش هزینه رسیدگی به درخواست مهاجرت به کانادا

Posted By : کاناداهوم/ 122

افزایش هزینه رسیدگی به درخواست مهاجرت به کانادا

۲۶ فروردین ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

جدیدترین خبرهایی که از اداره مهاجرت کانادا به دست کاناداهوم رسیده است حکایت از این دارد که این اداره در انتهای ماه جاری میلادی هزینه های رسیدگی به درخواست اقامت دائم را برای اتباع خارجی افزایش خواهد داد. مبلغی که اتباع خارجی می پردازند شامل هزینه های خدمات، رسیدگی و عملیات که مرتبط با تمامی مسیرهای مهاجرت منتهی به اقامت دائم کاناداست می شود.
مقررات جدید از روز 30 آوریل 2020 راس ساعت 9 صبح به وقت استاندارد شرقی اجرایی خواهد شد. درخواست های تکمیل شده ای که قبل از این تاریخ و ساعت دریافت شده باشند مطابق با هزینه های جدید رسیدگی خواهند شد. درخواست هایی که در روز 30 آوریل و یا پس از آن دریافت شوند، چنانچه هزینه های جدید را رعایت نکرده باشند ناقص محسوب شده و به متقاضی مسترد خواهند شد. 
شایان ذکر است که هزینه های رسیدگی به درخواست اقامت دائم متقاضیان دسته کاری/اقتصادی به شرح زیر افزایش 50 درصدی خواهند داشت:

هزینه رسیدگی به درخواست متقاضیان اصلی دسته ی Economic Business Class (افراد خوداشتغال، ویزاهای استارتاپ، سرمایه گذار کبکی، کارآفرین کبکی و خوداشتغال یا خویش فرمای کبکی) از 1,050 به 1,575 دلار کانادا افزایش خواهد یافت؛
هزینه رسیدگی به درخواست متقاضیان اصلی در دسته ی اقتصادی non-business از 550 به 825 دلار کانادا افزایش خواهد یافت؛ این افزایش شامل متقاضیان اصلی و خانواده هایشان در مسیرهای مهاجرتی Caregiver نمی شود و هزینه رسیدگی به این این درخواست ها بدون تغییر مانده است؛
هزینه همسران در تمامی دسته های مهاجرت اقتصادی از 550 به 825 دلار کانادا افزایش خواهد یافت؛
هزینه تمامی فرزندان وابسته در تمام دسته های اقتصادی از 150 به 225 دلار کانادا افزایش خواهد یافت؛
حق اقامت دائم هم با افزایش دو درصدی از 490 به 500 دلار کانادا افزایش خواهد یافت.

گفتنی است هزینه ها بر اساس افزایش شاخص قیمت مصرف کننده هر دو سال یک بار افزایش خواهند یافت. مبالغ جدید در سال 2022 اعلام خواهند شد. همچنین هزینه کارت اقامت دائم، مدارک سفر فرد مقیم دائم کانادا و گواهی جایگزین مدارک اقامت افزایشی نخواهد داشت. اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا گفته است که هزینه اقامت دائم از سال 2002 افزایشی نداشته است.علاوه بر این همانطور که ذکر شد مطابق با شاخص مصرف کننده هزینه درخواست های اقامت دائم بار دیگر در سال 2022 افزایش خواهد داشت.     

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
جزییات سیستم EOI کارگر ماهر کبک منتشر شد
سومین پذیرش ساسکاچوان طی سه هفته!
صدور ۲۰۴ دعوتنامه در جدیدترین پذیرش نوا اسکوشیا
جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری با دعوت از ۳۶۰۰ متقاضی برگزار شد
کبک با تصویب قانون، هزاران درخواست مهاجرت را رد کرد
دعوت انتاریو از متقاضیان اکسپرس انتری دارای سابقه کار در ۱۰ شغل مختلف
در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری، باز هم حداقل امتیاز پایین آمد
پنجمین پذیرش منیتوبا در سال ۲۰۱۹ برگزار شد
رونمایی کانادا از پایلوت جدید مهاجرت به مناطق روستایی و شمالی
تکمیل ظرفیت برنامه کاندید مهاجرت انتاریو برای سال 2018

۲۶ فروردین ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.