12

مارس
2019

افتتاح مسیر موقت اقامت دائم برای پرستاران و مددکاران

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 213

در جدیدترین خبرهای به دست آمده اعلام شده است که اکنون مسیر موقت اقامت دائم پرستاران و مددکاران خانگی واجد شرایط که قبل از ۳۰ نوامبر ۲۰۱۴ به کانادا آمده اند افتتاح شده است. این مسیر موقتی است و تا تاریخ ۴ ژوئن ۲۰۱۹ باز است و هیچ محدودیتی در تعداد ارائه درخواست ها از طریق این مسیر مهاجرتی وجود ندارد.

این مسیر موقتی سه ماهه برای پرستاران و مددکارانی است که از ۳۰ نوامبر ۲۰۱۴ به عنوان پرستار خانگی کودکان، پرستار خانگی سالمندان و معلولین و یا هر دوی آنها در کانادا و از طریق برنامه کارگر خارجی موقتی کانادا (Canada’s Temporary Foreign Worker Program) سابقه کار کسب کرده اند. لازم به ذکر است که سابقه کار باید با توصیف اولیه و فهرست وظایف کاری گروه ۴۴۱۱ و ۴۴۱۲ دسته بندی ملی مشاغل کانادا مطابقت داشته باشد.

چه کسانی واجد شرایط هستند؟

 

این مسیر موقتی مددکاران مختص افرادی است که می خواهند خارج از کبک زندگی کنند و شرایط زیر را دارند:

افرادی که مدرک تحصیلی خود را خارج از کانادا اخذ کرده اند و تا قبل از اتمام مهلت ارائه درخواست که جولای سال جاری است نمی توانند آن را معادل یابی کنند، چنانچه ثابت کنند که برای معادل یابی و ارزیابی مدرک تحصیلی درخواست ارائه کرده اند همچنان واجد شرایط این مسیر مهاجرتی هستند. با ارائه نامه ای مکتوب از طرف نهاد مربوطه می توانند نشان دهند که درخواست معادل یابی مدرک تحصیلی شان را ارائه کرده اند و یا هزینه آن را پرداخت نموده اند.

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.