29

آوریل
2020

آلبرتا دو پذیرش در ماه آوریل برگزار کرد

Posted By : کاناداهوم/ 83

آلبرتا دو پذیرش در ماه آوریل برگزار کرد

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

استان آلبرتای کانادا در دو هفته ی نخست ماه آوریل دو پذیرش برگزار کرده و طی آنها مجموعا از ۳۲۰ متقاضی اکسپرس انتری دعوت کرده تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن برای اقامت دائم کانادا ارائه کنند. برنامه مهاجرت استانی آلبرتا جزییات این دو پذیرش را منتشر کرده است. طی اولین پذیرش از ۱۲۰ متقاضی دعوت شد. این دو پذیرش یک بار در اول آوریل و دومین بار در ۱۴ آوریل برگزار شده اند. متقاضیان نیازی به داشتن پیشنهاد شغل یا job offer نداشتند اما می بایست در اکسپرس انتری پروفایل می داشتند.  
امتیاز متقاضیان در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS حد اقل ۳۸۱ بوده است. امتیاز متقاضیان در پذیرش ۱۴ آوریل به ۳۵۳ کاهش یافته است. البته لازم به ذکر است این متقاضیان در صورت انتخاب شدن از طرف استان آلبرتا ۶۰۰ امتیاز دریافت می کنند. گفتنی است سیستم اکسپرس انتری که در سال ۲۰۱۵ از آن رونمایی شد، سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.
چه کسانی واجد شرایط مسیر اکسپرس انتری آلبرتا هستند؟
برنامه مهاجرت استانی آلبرتا مسیر اکسپرس انتری آلبرتا را مدیریت می کند؛ مسیر اکسپرس انتری آلبرتا هم به برنامه مهاجرت استانی آلبرتا اجازه می دهد در صف انتظار اکسپرس انتری به دنبال متقاضیان واجد شرایط بگردد. آنگونه که برنامه مهاجرت استانی آلبرتا می گوید متقاضیان اکسپرس انتری که در آلبرتا دارای ارتباطات قوی هستند و یا در شغلی شاغل هستند که از اولویت های توسعه اقتصادی استان حمایت می کند بگردد. آنگونه که برنامه مهاجرت استانی آلبرتا اعلام کرده احتمال صدور دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری با شرایط زیر بیشتر است:

در آلبرتا سابقه کار/تحصیل دارند یا از کارفرمای آلبرتایی پیشنهاد شغل دریافت کرده اند؛
از یکی از دانشگاه های کانادا فارغ التحصیل شده اند؛
و یکی از والدین، فرزندان یا خواهر/برادرهایشان در آلبرتا زندگی می کند

تا اینجای سال میلادی استان آلبرتا مجموعا ۱,۲۰۷ متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرده است. در سال ۲۰۱۹، مجموعا  ۶,۸۸۴ دعوتنامه از طریق اکسپرس انتری آلبرتا صادر شده بود.

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
جدیدترین پذیرش آلبرتا برگزار شد
پذیرش جدید آلبرتا؛ دعوت از متقاضیان با تنها ۳۰۰ امتیاز
صدور ۱۴۸ دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری آلبرتا
۲۹۴ متقاضی اکسپرس انتری از طرف آلبرتا دعوت شدند
صدور ۴۷۱ دعوتنامه در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری آلبرتا
آلبرتا برای ۳۳۵۷ متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرده است
آلبرتا نخستین جزئیات مربوط به مسیر مهاجرتی جدیدش را منتشر کرد
بازبینی استریم فرصت آلبرتا
اعلان برنامه ی جدید مهاجرتی فرصت آلبرتا (Opportunity Stream)
بازگشایی سیستم آنلاین مهاجرت به کبک از ۵ ژانویه

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.